2019 yılı itibariyle kullanıcılarının hizmetine giren Taktik Çanta, kısa sürede sağladığı yeniliklerle adından söz ettirdi. Asker Kolisi güvencesiyle sektörü en önde göğüsleyen firma olma başarısını gösteren Taktik Çanta, çalışmalarını tam performans sürdürmektedir.

Kalitenin ve güvenin son derece önemli olduğunu bilerek projelere yaklaşmaktayız. Siz değerli kullanıcıların mağaza mağaza gezerek vakit kaybetmesini engellemek amacıyla site içerisinde çok geniş bir ürün yelpazesini sizlere sunuyoruz. Çeşitli askeri, dağcı, outdoor, operasyon ve cordura çantaları, özellikleri ile birlikte yayınlıyoruz.

3 yıllık deneyim ile TSK’nın personel çantaları başta olmak üzere her türlü outdoor modeline sahip olan ve günden güne büyüyen bir firma olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Asker malzemeleri için geniş ürün seçeneği bulunan bir site olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Geniş bir ürün seçeneği sunulmasına rağmen asla hız kesmeyerek kendini daima geliştirmeye devam eden Taktik Çanta, ilerleyen dönemlerde farklı modellerle ürün yelpazesini daha da genişletmeyi hedeflemektedir. Kurulduğumuz günden bu yana birçok kullanıcı için kaliteli hizmetin adresi olmaya devam ediyoruz.

Misyon

Hitap ettiği kitlenin ilgisini çok yakından inceleyerek kendini bu nokta da sağlıklı adımlarla daima ileri taşımayı hedefleyen Taktik Çanta, bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Donanımlı kadrosuyla kaliteden taviz vermeden gerçek deneyimi sizlere sunmaktır. Misyonunu güvenilir ticaret ve müşteri odaklı hizmet üzerine kurmuş ve bu amaç için tüm ekibiyle seferber olmayı en temel prensip olarak belirlemiştir.

Vizyon

Daima büyüyen bir firma olarak TSK personellerine ve doğasever adaylara kolaylık sağlamak, uygun fiyatlarla ilk tercih edilen mecra olmak ve ihtiyaçları olabildiğince çabuk karşılamak. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda daima gelişime açık olarak çalışmalarına devam eden Taktik Çanta, yayın hayatına girişim adı altında başladı. Fakat daha sonra geldiği konum itibari ile birçok kişinin ziyaret edip alışveriş yaptığı bir e-ticaret sitesi oldu. Gelişimin ve ilerlemenin daima araştırmak, incelemek ve çalışmak olduğunu bilerek verimli olma çabası ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

Sizler için sürekli istekleriniz doğrultusunda çalışmalar yapmayı sürdürüyor ve web sitemizde alışveriş yapmanızı daha da kolay hale getirecek adımlar atıyoruz. Onlarca seçilmiş, kaliteli ve orijinal taktik ve askeri çanta modelleri üretiyor, Asker Kolisi güvencesi ile Türkiye’nin 81 iline gönderim sağlıyoruz.

Kalite Birinci Önceliğimiz

Çantalarımızın tasarımında dikkat ettiğimiz insan anatomisi, çalıştığımız ürünlerin arazi koşullarına uygun olması, geniş hacim ve 4 mevsim kullanılabilirlik sağlaması sizler için en dikkat ettiğimiz unsurların başında gelmektedir.