Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/taktikca/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

4 Başlık: Askeri Çanta Modelleri ve Fiyatlar


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/taktikca/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Askeri personeller, operasyona çıktıklarında arazide ve dağda uzun süre kalabilirler.  Belki günlerce belki de aylarca operasyonun sürmesi söz konusu olabilir. Operasyon sırasında ihtiyacınız olan her malzemeyi yanınıza alabilmeniz için askeri çanta seçimini doğru yapmanız gerekiyor.

Taktik Çanta, kaliteli askeri çanta modelleri ile askeri personeller için doğru alternatifler sunuyor. Askeri operasyonlarda yanınıza alabileceğiniz ve her türlü arazi şartına karşı dayanıklı olan askeri çantalar işinizi kolaylaştıracak.

Operasyon çantaları aynı zamanda outdoor etkinlikler yapanlar tarafından da tercih edilebilir. Özellikle kamp ve yürüyüş etkinlikleri sırasında yanınıza her türlü ekipman ve malzemeleri almanızı sağlayacak çantalar operasyon çantaları olacaktır. Kişisel eşyalardan kamp ekipmanlarına kadar her türlü çanta modelini yanınıza kolayca alabilirsiniz.

Taktik Çanta’da tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bir askeri çanta modeli bulabilirsiniz. Hemen çantalarımızı inceleyin ve ihtiyacınız olan modelleri çok uygun ödeme koşulları ve hızlı gönderim seçenekleriyle sepetinize ekleyin ve satın alın. Dönemsel indirimlerimiz hakkında bilgi almak için bültenimize üye olabilirsiniz.

Askeri Çanta Kaç Kilo?

Askeri çanta ağırlığı değişmektedir.  Bu ürünler zorlu şartlarda dayanıklı olabilmesi açısından özel malzemelerden üretilmektedir. Ancak taşıma kolaylığı olması açısından askeri çanta modelleri özel olarak tasarlanmaktadır. Bu ürünler kolay taşınabilen ve hafif çantalardır.

Askeri çanta ya da diğer bir deyişle outdoor çanta modelleri taşıma kapasitesi de değişmektedir. Sizler kullanım amacınıza, yanınıza alacağınız eşya miktarına ve tercihinize uygun bir şekilde farklı taşıma kapasitesi olan modelleri seçebilirsiniz.  55 litre, 75 litre,  90 litre ve 110 litre taşıma kapasitesi olan çanta modellerini satın alabilirsiniz. Taşıma kapasitesine ve tasarımına göre farklı çanta modelleri arasından hemen bir seçim yapabilirsiniz.

Askeri Çanta Seçimi Nasıl Yapılır?

Askeri çanta seçerken dikkat edebileceğiniz birçok etmen vardır. Bu etmenler şu şekildedir;

  • Kullanım Amacına Göre Çanta Seçimi:Askeri çanta modelleri arasından bir seçim yapacaksanız öncelikle kullanım amacınıza karar vermelisiniz. Ormanlık alan aktiviteleri, avcılık ya da doğa yürüyüşleri için kamuflajlı modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca askeri operasyonlar için seçeceğiniz çantalarda kamuflaj desenli askeri çantalar uygun seçim olacaktır. Bu ürünler hem askeriye şartlarına uygundur hem de kamufle olmanıza yardımcı olur. Askeri operasyonlarda zorlu şartlarda kendinizi tehlikelerden koruyabilirsiniz. Askeri çanta seçimi yaparken kullanım kolaylığına da dikkat etmeniz gerekiyor. Taktik Çanta’da üretilen askeri çantalar omuz ve kalçalara eşit oranda ağırlık yüklemesi açısından özel süspansiyon sistemine sahiptir. Standart çantalarda omuz kayışlarına yüklenen ağırlık fazladır. Ancak taktik outdoor çantaları yüksek ağırlıkları taşıyabileceğiniz şekilde tasarlanır.
  • Vücut Tipine Göre Çanta Seçimi:Askeri çanta modelleri arasından bir seçim yapacaksanız vücut tipinize uygun seçim yapmalısınız. Askeri çantalarda farklı tasarım ve teknolojiler kullanılmaktadır. Vücut tipinize uygun seçimler yapmak için çantaların fonksiyonlarına bakabilirsiniz. Bunun için çantayı denemek en doğru tercih olacaktır. Deneyerek ihtiyacınız olan doğru asker çantasını bulabilirsiniz.
  • Taşıma Kapasitesine Göre Çanta Seçimi: Askeri çanta seçerken taşıma kapasitesine de dikkat etmeniz gerekiyor. Yapacağınız etkinlik ya da yapacağınız etkinliklerin durumuna göre yanınıza alacağınız eşyalar belli olacaktır. buna göre uzun yolculuklarda, zorlu operasyonlarda, yürüyüş etkinliklerinde yanınıza alabileceğiniz tüm ürünleri çantaya sığdırabilmelisiniz. Yanınıza çok yüksek kapasiteli ürün alacaksanız 90 ya da 100 litre tercih edebilirsiniz.
  • Fonksiyonel Özelliklerine Göre Çanta Seçimi: Askeri çanta seçimi yaparken fonksiyonelliğini de dikkate almanız gerekiyor. Küçük bölmelere sahip askeri çanta modelleri daha fazla eşyayı yanınıza almanızı sağlar. Ayrıca özel yan bölmeleri bulunan çantalara çabuk ulaşmanız gereken malzemeleri konumlandırabilirsiniz. Bazı bölmeler çok yönlü olması sebebiyle farklı etkinliklerde ve kullanım amacında işinize yarayacaktır.
  • Malzemesine Göre Çanta Seçimi: Outdoor çanta seçimi yaparken malzemesini de dikkate almalısınız. Zorlu şartlarda size sorun çıkartmayacak dayanıklı yapıda malzemeler seçmelisiniz. Ayrıca kar ve yağmur gibi olumsuz hava koşulları karşısında su geçirmez özelliği bulunan çantalar daha dayanıklı olacaktır. Çanta malzemesinin hafif ve sağlam olması temel unsur olmalı. Cordura naylon kumaş uygun bir seçim olacaktır. Ayrıca X-Pac kumaş türleri de kaliteli seçim olabilir. Çanta üretiminde kullanılan malzemeler dayanıklı ve ağırlık yapmayacak şekilde olmalıdır.
  • Özelliklerine Göre Çanta Seçimi: Taktik askeri sırt çantası seçerken temel özelliklerinin yanında ilave özelliklerinin olması gerektiğini de unutmayın. Çantalarda yer alan ek bölmelere ve ceplere çadır, uyku tulumu gibi farklı ekipmanlar koyabilirsiniz. Modüler sistemlere sahip askeri çantalar çantanın hacmini belirgin oranda arttırmaktadır.

Askeri Çanta Fiyatları

Askeri çanta fiyatları; kullanılan malzeme, teknik özellikleri, dayanıklılığı, fonksiyonelliği, markası ve tasarımına göre değişmektedir. Askeri çanta ucuz ya da pahalı olarak değerlendirilmek yerine fiyat-performans ilişkisi açısından değerlendirilmelidir. Taktik Çanta’da her bütçeye uygun kaliteli ve uzun ömürlü askeri çanta modelleri bulabilirsiniz.

Bir çanta satın almadan evvel bütçe belirlemeniz önemlidir. Bütçenizi belirledikten sonra bütçenizin kapsamında en doğru seçimi yapabilirsiniz. Outdoor çantaları olan taktik askeri çantalar her bütçeye ve kullanım amacına uygun şekilde tasarlanarak satışa sunulmaktadır.

Kullanım amacı belirledikten sonra askeri çanta modelleri arasında inceleme yapabilir ve kullanım özelliklerinizi karşılayan bir seçeneği değerlendirebilirsiniz.  Taktik Çanta her zaman müşterilerine outdoor etkinliklerde ve askeri operasyonlarda kullanabilecekleri kaliteli çantalar sunar. Üstelik tüm bu çantalar firmamızda en uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

En Kaliteli Askeri Çanta Modelleri

Orman yürüyüşlerinde, birkaç gün kafanızı dinlemek için gideceğiniz bir kamp etkinliğinde ya da outdoor etkinliklerinizde yanınıza ihtiyacınız olan tüm malzemeleri almanız gerekiyor. Outdoor çanta modelleri dağcılık etkinliklerinde de tercih edilebilir. En kaliteli askeri çanta modelleri için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ve beğendiğiniz bir ürünü çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Taktik çantalar diğer çantalardan farklı olarak dayanıklı ve yüksek kapasiteli olarak üretilmektedir. Askeri operasyonlarda ve doğa faaliyetlerinde günlük hayatta kullanılan çantalar işe yaramaz. Çünkü bu çantalar hem sınırlı bir taşıma kapasitesine sahiptir hem de dış etkenler karşısında dayanıklılık sınırı vardır. Ancak askeri çantalar arasından bir seçim yaparsanız dayanıklı ve uzun ömürlü çantalara sahip olabilirsiniz.

Sitemizde yer alan ürünler arasından tarzınıza göre renk, model ve taşıma kapasitesine sahip bir askeri çanta seçebilirsiniz.  Ayarlanabilir omuz askıları sayesinde tüm çantalarımız taşıma kolaylığına sahip ürünlerdir.

Online Askeri Çanta Siparişi

Taktik Çanta, Türkiye’nin her yerinden online askeri çanta siparişi alan bir firmadır.  Sitemize üye olarak istediğiniz çantayı çok özel indirimler ve ödeme koşullarıyla satın alabilirsiniz.  Farklı kartlara özel taksit seçenekleri ve güvenli ödeme koşullarıyla taktik çantaları sepetinize ekleyebilirsiniz.

Satın aldığınız tüm askeri çanta modelleri özel şekilde paketlenir ve aynı gün anlaşmalı kargo şirketlerine teslim edilir. Türkiye’nin her yerine hızlı kargo hizmetiyle ihtiyacınız olan taktik çantayı yolluyoruz.

Condura çanta, dağcı çantası, outdoor çanta, taktik çanta ve operasyon çantası modelleri arasından hemen bir seçim yapabilirsiniz.  Askeri operasyonlarınızda kullanabileceğiniz çantalarımızı oturduğunuz yerden kolayca satın alabilirsiniz.  Kaliteli askeri çanta modellerini inceleyin, kullanım amacınıza, beğeninize, tarzınıza uygun bir çanta modeli belirleyerek hemen web sitemiz üzerinden sipariş verin. Detaylı bilgi için Whatsapp hattımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kamp Yapacaklara 10 Tavsiye ve Alınması Gerekenler başlıklı makalemizde Kamp yapacaklara öneriler, kamp yapacaklara tavsiyeler ve kamp yapacakların alması gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir